تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
سفیر روستای آهو
آنتن دهی همراه اول طی دی و بهمن ماه 95

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی ؛ عابد حقدادی مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی در آیین افتتاحیه این سالن گفت : در راستای جذب و حمایت از بخش خصوصی در زمینه فعالیت‌های ورزشی ایجاد زیرساخت و شرایط مناسب ضروری است. حقدادی افزود: واگذاری فعالیت های ورزشی به بخش خصوصی در برنامه های اداره کل قرار دارد که این مهم نیز مورد توجه می باشد مدیر کل ورزش وجوانان استان مرکزی اظهار کرد : بخش خصوصی به عنوان بازوان اجرایی در کنار هیاتهای ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان می تواند در تعالی ورزش استان و پرورش استعدادها نقش مستقیم و اثرگذاری را داشته باشد. حقدادی در ادامه بیان داشت : بخش خصوصی چه در حمایت از تیمها و هیاتهای ورزشی و چه در ساخت اماکن ورزشی می تواند دوران طلایی دیگری برای ورزش استان رقم بزند مراسم افتتاحیه این سالن با حضور حقدادی مدیرکل ورزش وجوانان استان ، محمدی معاون ورزشی اداره کل ، هاشمی حراست اداره کل ،امیری رئیس بدنسازی وپرورش اندام استان ، نان بده رئیس هیات همگانی استان وتنی چند از مسئولین استانی وشهرستان برگزارشد سالن ورزشی رویال پرو شهر اراک دارای 800متر زیر بنا امکانات ورزشی ودرمانی از جمله سالن مجهز بدنسازی ، سالن هوازی، استخر آب در مانی ، سونا با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده است
حدیث روز
المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛ دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست: يا برايش ذخيره مى‏ گردد، يا در دنيا برآورده مى‏ شود، يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.


سیصد و نود و نهمین نشست کتابخوان کشور و یازدهمین کتابخوان استان مرکزی با حضور جمعی از علاقه مندان کتاب و کتابخوانی عصر شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ در شهرستان آشتیان برگزار شد.


به گزارش لیزنا، این نشست عصر روز شنبه پانزدهم بهمن با حضور امین کمالوندی، مدیرکل کتابخانه‌ های عمومی استان مرکزی، محمود حسنی، فرماندار آشتیان، حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری، امام جمعه و تنی چند از اعضای شورای شهر، کتابداران، نویسندگان و علاقه مندان کتاب و کتابخوانی در سالن اجتماعات معصومه شهر آشتیان برگزار شد.

در این نشست ده نفر به معرفی کتاب های خوانده شده خود پرداختند.

هفده اصل کار تیمی/ نوشته جان ماکسول/ ارائه توسط امین کمالوندی (مدیر کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی)

کتاب ۱۷ اصل کار تیمی اثر جان ماکسول به ترجمه مهدی قراچه داغی است که توسط انتشارات تهران به چاپ رسیده و می‌ گوید تا چه کار کنیم که هر تیمی ما را بخواهد. در یک تیم هر قدر هم که بازیکنان خوب باشند، به هر حال امکان باخت وجود دارد، اما بدون بازیکنان خوب بردن محال است. بدون بازیکنان عالی نمی ‌توان تیمی عالی ساخت. با این حساب از کجا می ‌توان بازیکنان خوبی پیدا کرد؟ یا چگونه می توانیم از خودمان بازیکن بهتری بسازیم؟. شما با رعایت اصول پیشنهادی کتاب می ‌توانید از خود کسی بسازید که همه خواهان به کارگیری او باشد.

شرحی بر پسماند و مدیریت پسماند/ نوشته امین هاشمی/ ارائه توسط امین هاشمی (استاد دانشگاه و نویسنده)

محیط زیست هدیه و موهبت الهی است که حفاظت از آن نخستین وظیفه بشر و شاید مهم‌ترین رسالت انسان باشد. محیط زیست سالم نه تنها به سلامت انسان کمک می ‌کند، بلکه امکان بهره ‌برداری مناسب از مواهب الهی موجود در آن برای رفع نیازهای بشری را فراهم می سازد و از این رو حفاظت از محیط زیست از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. اما بشر با فعالیت‌ های اقتصادی، همواره نسبت به حفظ محیط زیست بی ‌اعتنا بوده، تا جایی که امروزه آلودگی زیست محیطی به یکی از بلایای بشر تبدیل شده است. کتاب حاضر شرحی بر پسماند و مدیریت پسماند است.

سفر به گرای ۲۷۰ درجه/ نوشته احمد دهقان/ ارائه توسط امیر فردوسی پور (مسئول کتابخانه شماره یک اراک)

داستان کتاب از زبان ناصر بیان می‌شود. ناصر رزمنده جوانی است است که بارها سابقه شرکت در جبهه داشته است. در بین امتحانات مشق و درس را رها و به همراه دوستش علی راهی منطقه جنگی جنوب می ‌شود. در آنجا ضمن دیدار مجدد با دوستان سابقش، از قریب الوقوع بودن عملیاتی مهم اطلاع می ‌یابد. در حین عملیات بسیاری از دوستانش شهید و مجروح می ‌شوند، خود او نیز مجروح شده و به پشت خط می ‌آید. بعد از چند روز به شهر خود بازگشته و زندگی عادی را از سر می ‌گیرد. پس از مدت کوتاهی با دریافت تلگراف یکی از دوستانش خود را آماده بازگشت به منطقه می کند.

رجال و مشاهیر آشتیان/ نوشته صادق حضرتی/ ارائه توسط صادق حضرتی (فعال فرهنگی و نویسنده)

نویسنده در این کتاب شرح حال رجال و خاندان‌ ها و مشاهیر منطقه آشتیان و گرکان در استان مرکزی را گرد آورده و در هشت بخش تدوین نموده است. در تاریخ دو قرن اخیر ایران، منطقه آشتیان، تفرش و گرکان، زادگاه و کانون پرورش میرزایان و خطاطان و مستوفیان بوده است. بنابراین بیشتر مشاهیر منطقه را این گروه به همراه تنی چند از علما، شاعران، مجتهدان و نویسندگان نیز تشکیل می دهند. بخش های اصلی کتاب عبارتند از خاندان آشتیانی، خاندان دانش، خاندان اعتصامی، خاندان آقا محسن، خاندان نخعی، رجال و مشاهیر، کاتبان، اسناد، تصاویر، نمونه آثار برخی از خوشنویسان.

کمی دیرتر/ نوشته سید مهدی شجاعی/ ارائه توسط سعید براتی (روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی)

این اثر که از چهار فصل زمستان، پاییز، تابستان و بهار تشکیل شده، نگاهی است متفاوت و نقادانه به فضای انتظار جامعه امروز. رمان در فضایی مکاشفه‌ گونه و بی‌ زمان پیش می ‌رود و مواجهه همه آدم‌ ها را با قصه ظهور می بینیم. شجاعی در این رمان همه اقشار و همه آدم ‌ها را با بهانه ‌هایشان برای نخواستن امر ظهور، دقیق و ظریف معرفی می‌ کند. نویسنده در کمی دیرتر همه آفت ‌های انتظار را با شخصیت ‌های قصه‌ اش برای مخاطب روایت نمی ‌کند، بلکه به تصویر می ‌کشد و نشانش می دهد. نویسنده در پایان همه موشکافی ‌هایش در نقد منتظران به دنبال آن است که مخاطب منتظر واقعی را بشناسد و ببیند که انتظار به فریادهای بلند «آقا بیا» نیست؛ به دلی است که برای حضرت می ‌تپد و اخلاصی که میان زندگی جاری است و آقایی که خودش به دیدار منتظرانش می آید.

سینوهه پزشک مخصوص فرعون/ نوشته میکا والتاری/ ارائه توسط زهرا جوهری (دانش آموز)

سینوهه نام کتابی باستانی به قلم سینوهه پزشک مخصوص فرعون آخناتون است. این کتاب حاوی زندگینامه سینوهه به قلم اوست. سینوهه در خانواده فقیری به دنیا می آید و در ادامه به مقام کاهنی و پزشکی (مخصوصِ فرعون) می‌ رسد و سفرهایی را به بابل و سوریه و کناره دریای مدیترانه می کند. در طول این سفر با رخدادهای گوناگون روبه رو می‌ شود. در بازگشت به مصر برای نجات مصر از حرفه پزشکی خود استفاده می کند. یکی از ویژگی های بارز این کتاب، توصیف دقیق نحوه زندگی و اوضاع اجتماعی کشورهای مصر، سوریه، بابل، هیتی، میتانی در دوران آخناتون است.

سرزمین یاس/ نوشته مهدی خدامیان/ ارائه توسط علیرضا بهنام فرد (رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان اراک)

قصه قدک، قصّه دیروز نیست، قصّه تمام روزهای شیعه است. فدک، پرچمی است که خدا برای فاطمه (س) برافراشته است. این کتاب می خواهد برای تو از فدک بگوید. همان سرزمین یاسی که برای همیشه زنده و جاوید است. قصه فدک با قصّه خیبر گره خورده است. در آنجا معجزه بزرگ مولایمان علی (ع) را می‌ بینیم که چگونه قلعه خیبر را فتح می کند. بعد به سوی سرزمین فدک می ‌رویم تا بویِ گل یاس را با تمام وجودمان حس کنیم. سپس به مدینه برمی‌ گردیم تا میهمان خانه فاطمه (س) بشویم و این سخن خدا را بشنویم: "فدک از آن فاطمه است".

موفقیت نامحدود در ۲۰ روز/ نوشته آنتونی رابینز/ ارائه توسط حسن سزاوار آشتیانی (دانشجو)

آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد. یکی از کتاب های رابینز که خیلی سرو صدای زیادی در سرتاسر جهان بپا کرده و طرفداران زیادی را به سوی خودش کشانده کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز است.

سه دختر گلفروش/ نوشته مجید قیصری/ ارائه توسط روح الله پورمسیبی (کارشناس فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی)

این کتاب در برگیرنده ۲۶ داستان کوتاه و یک داستان بلند است که توسط انتشارات سوره مهر و در ۲۶۷ صفحه انتشار یافته است. در مجموعه داستان «سه دختر گلفروش» قیصری تلاش فراوان داشته است تا اسکلت‌ بندی داستان ‌ها را بر پایه مستندسازی استوار سازد، برای همین هم پس زمینه ‌های اجتماعی جنگ، در بستر داستانی در این مجموعه به خوبی طرح شده است. قیصری در این مجموعه داستان توانسته است مبنای کار خود را بر پایه ارزش ها، عقاید و باورهای مردمی که به نوعی جنگ را تجربه کرده‌ اند بنا سازد.

هنر شفاف اندیشیدن/ نوشته رولف دوبلی/ ارائه توسط رضا فراهانی (دبیر)

این کتاب اثری در حوزه روانشناسی فردی و مدیریت است و یکی از پرفروش‌ترین آثار چند ساله‌ گذشته به شمار می ‌آید. نویسنده کتاب این اثر به صدر جدول پرفروش‌ های آثار روانشناسی و مدیریت زندگی در بازار جهانی کتاب، صعود کرده است. هنر شفاف اندیشیدن ۳۳۵ صفحه در ۹۹ فصل دارد و به معضل های همه گیر زندگی فردی و اجتماعی و راه کارهایی برای رهایی از آن می پردازد.


ن : بهنام صادقی
ت : يکشنبه 16 اسفند 1394
با سلام خدمت همولایتی های عزیز چند روزی از برگزاری انتخابات گذشته است به سایت های شهرستانهای اطراف نگاهی انداختم و به این متن در سایت سفیر آشتیان رسیدم (عجب روز شور انگیزی بود هفتم اسفند نود و چهار) واقعا متن زیبایی بود . بنا بر این بهتر دیدم که این متن را در سایت سفیر آهو هم منتشر کنم تا شما هم استفاده ببرید .

ایران من، ای مهربان وطن تو را سرشار از هیجان و نفس دیدم، تو را در دل خنده و بر مردمت سرا پا افتخار و غرور دیدم.

وطنم، انتخاب دوباره مردم تو را شوقی دو چندان بخشید، شوق حضور، مردم، نگاه و تپیدن قلب ها...

همه آمدند...

آمدند با یک دیدگاه واحد و آن هم ساختن خاک پر مهر مادریشان بود...

ایران اسلامی من، همه مردمانت تو را با هر عقیده سیاسی در آغوش گرفتند گرچه ظاهراً از هم جدایند ولی در پایان راه همه به در کنار هم قرار گرفته به نقطه ای مشترک می رسند؛ نقطه اوج و سرفرازی و افتخار.

ای جان جانان ما در کنار تو و برای تو ایستاده ایم، در سایه ات و به برکت وجود فرزندان و شهیدان دلیرت آرامش و امنیت یافته ایم، آرامشی که دشمن سال هاست از بسیار ممالک اسلامی دریده است، اما ایران بارها و بارها حتی با خون جوانانش نشان داده است که قواعدی جز دیگران دارد.

وطنم، قطره قطره های خونمان همچون تک تک رأی هایمان در پای عزت تو ارزانی باد.

در هفتمین اسفند مادران مهربانی را دیدم که کودکان خردسال خود در آغوش گرفته و درس عزت و افتخار را عملاً یادآور می شوند تا همیشه خون ایرانی با ولایت و بصیرت عجین بماند.

چه بسیار سالخوردگانی را دیدم که با پشتی خمیده و دستی لرزان همچون جوانان به میدان انتخاب آمده بودند.

در اولین ساعات صبح انتخابات مادربزرگی را دیدم که پس از انجام مراحل اخذ رأی از پاک کردن جوهر انگشتش خودداری کرد و آن را مایه غرور و افتخار خود دانست.

و چه تداخل جالبی بود انتخاب مردم و ایام سوگ دخت پیامبر که چه شود اگر مجلسی فاطمی بسازیم که تا آخرین لحظه پشت به پشت ولایت بماند.

حتی فرزندان نوجوانی هم آمده بودند که با وجود سن کمشان به عشق وطن انگشت خود را جوهری می کردند تا بگویند که بصیرت را از مادران خود به خوبی آموخته اند.

و در آخرین لحظات نگاه ها به صندوق های پر از تعرفه افتاد؛ عجیب روزی شور انگیزی بود هفتم اسفند نود و چهار.


ن : بهنام صادقی
ت : چهارشنبه 12 اسفند 1394

با سلام خدمت آهویی های عزیز به اطلاع میرساند هیئت آهویی مقیم مرکز روز جمعه 1394/12/14 از ساعت 13 الی 15 در محل جدید . خ پیروزی

خیابان بستان منش خیابان نجار محمودی. کوچه ی اعتماد . حسینیه محب الشهدا برقرار می باشد

با تشکر از آقای شاکری


ن : بهنام صادقی
ت : يکشنبه 9 اسفند 1394

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: بر اساس شمارش آرای چهار حوزه انتخابی، نمایندگان راه یافته به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استان مرکزی مشخص شدند.

شکرالله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: بر این اساس در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان از مجموع ۴۵ هزار و ۱۳۸ رای ماخوذه ۴۳ هزار و ۱۴۱ رای صحیح وارد صندوق شده است و حجت الاسلام علیرضا سلیمی با کسب ۱۱ هزار و ۴۷۰ رای به عنوان نماینده این حوزه به مجلس دهم راه یافت.

حسن بیگی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه شازند انتخابات به دور دوم کشیده شد اظهار کرد: از مجموع ۷۱ هزار و ۴۶۶ رای ماخوذه ۶۸ هزار و ۴۷۴ رای صحیح بوده است در این حوزه علی ابراهیمی با کسب ۱۱ هزار و ۵۸۳ رای و صاحب علی غفاری با کسب ۱۵ هزار و ۷۱۹ رای به دور دوم راه یافتند.

وی ادامه داد: در حوزه انتخابی آشتیان، تفرش و فراهان از مجموع ۵۰ هزار و ۲۷۵ رای ماخوذه ۴۸ هزار و ۴۶۳ رای صحیح بوده و بر این اساس محمد حسینی با کسب ۱۳ هزار و ۴۲ رای از این حوزه به مجلس راه یافت.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: در حوزه انتخابی خمین از مجموعه ۵۲ هزار و ۶۱ رای ماخوذه ۴۹ هزار و ۳۲۵ رای صحیح بوده است و در مجموع محمد ابراهیم رضایی با کسب ۲۲ هزار و ۶۶۴ رای به مجلس راه یافت.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابی اراک، کمیجان و خنداب و حوزه انتخابی ساوه و زرندیه هم به دلیل اینکه شمارش آرا کامل نشده است بعدا اعلام می شود.


ن : بهنام صادقی
ت : شنبه 8 اسفند 1394
WWW.GHARAJE.BLOGFA.COM چو آهو نباشد تن من مباد


ن : بهنام صادقی
ت : سه شنبه 4 اسفند 1394
كسب اطلاع گرديد آقاي بهرام عبدلي آهويي دارفاني را وداع نموده است مراسم تشييع روز سه شنبه 4 اسفندماه راس ساعت 8 صبح از مقابل منزل انمرحوم واقع در پيروزي بلوار ابوذر پل ششم خيابان بهشتي خ پنجم به سمت گلزار شهداي روستاي آهو برگزار ميگردد . مراسم ختم متعاقبا اعلام ميشود .روحش شاد ويادش گراميباد


ن : بهنام صادقی
ت : دوشنبه 3 اسفند 1394

و حالا علی(ع) ا ست و شب و تنهایی و پیکر مطهر همسر و ناله های معصومانه فرزندان و به اندازه تمام جهان غم و بغضی که گلوی حضرتش را می فشارد و خیل ملائکه که آمده اند تا در این تنهایی، غمخوار مولا(ع) باشند ...

ن : بهنام صادقی
ت : دوشنبه 3 اسفند 1394

با سلام خدمت همه همولایتی های عزیز... از لطفی که به من و تمامی همکاران ما در سایت سفیر آهو دارید بسیار متشکرم. بی شک این همراهی شماست که مارا تشویق به ادامه راهی که در پیش داریم مینماید.

با توجه به اعلام آمادگی همکاری با سایت های وابسته به شهرستانهای استان مرکزی و روستاهای اطراف خوشبختانه دو سایت سفیر آشتیان وندای تفرش همکاری خود را از طریق پیام اعلام نموده اند .با تشکر از این دو مدیر عزیز امیدواریم که این همکاری باعث آبادانی هر چه بیشتر روستای عزیزمان آهو و شهرستانهای اطراف گردد.


ن : بهنام صادقی
ت : دوشنبه 3 اسفند 1394
بنا به اعلام ستاد انتخاباتی شهرستان آشتیان اسامی کاندیدای تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه آشتیان، تفرش و فراهان به شرح زیر است:

1- سید علی ابطحی نژاد فرزند سید عطا مشهور به ابطحی

2- عباس الیاسی فرزند جلال

3- محمد جواد انواری فرزند اسدالله مشهور به عرشی

4- رمضانعلی باقری فرزند روح الله

5- ولی الله بیاتی فرزند علی

6- مهدی پژوهان فرزند ذبیح الله

7- محمد حسینی فرزند نورالله

8- علی حیدری فرزند اسماعیل

9- مرتضی دستجانی فراهانی فرزند محمد حسین مشهور به حاج مرتضی

10- اسد الله رضایی فرزند فتح الله

11- حجت الله زاهدی پور فرزند حسن

12- رحیم الله زنجیرانی فرزند فضل الله

13- سید مهدی سجادی فرزند سید محمد

14- غلامرضا سرآبادانی فرزند اسماعیل

15- میثم سربندی فراهانی فرزند محمد حسن

16- وحید سعدی فرزند علی اصغر

17- داوود سلیم آبادی فراهانی فرزند علی اکبر

18- علی رضا سلیمانی فرزند جمشید

19- احمد شاه رضایی پاکدامن فرزند علی

20- عباس صلاحی فرزند امان لله

21- حمید طلخورانی فرزند علی اکبر

22- رضا فراهانی فرزند اسماعیل

23- علی فراهانی فرزند رمضانعلی

24- احمد قدسی فرزند حمدالله

25- محمد رضا کاظمی آشتیانی فرزند مصطفی

26- سیده ناهید کریمی کاسوایی فرزند سید علی اصغر

27- منصور کلانی فرزند حمزه علی مشهور کلائی

28- ابوالفضل مالی فرزند پرویز

29- منیژه مرادخانی فرزند حبیب الله

30- امیر مشهدی فراهانی فرزند محمد اسماعیل

31- سید رضاقلی فرزند سید ضیاء الدین ملقب به سید نورالدین میرفخرایی

32- محمد رضا واشقانی فراهانی فرزند احمد

33- غلامرضا ولاشجردی فراهانی فرزند ابراهیم

34- محمد علی یگانه دوست فرزند رضا


ن : بهنام صادقی
ت : شنبه 1 اسفند 1394

عید نوروز در آهو مثل بقیه مناسبتها مراسم و سنتهایی برقرار بوده که هر کدام جالب و خواستنی هست ولی چه افسوس که دیگه خبری از این مراسم نیست یا خیلی ناچیز میباشد

در روزهای مانده به نوروز خانه تکانی که همه جا مرسوم هست خانم خونه رو مشغول می کرد.. و در شب عید نیز اهالی٬گون روی پشت بام منزلشون می آوردند و آتش می زدند به این جهت که تنور خونشون همیشه روشن باشه.

رسم دیگه: شب عید چراغهاشون رو خاموش نمی کردند تا اینکه تا آخر سال چراغ خونه روشن بمونه.

در ایام نوروز دید و بازدیدها دیگر سنت بود٬به دنبال اون هم به بچه ها عیدی می دادند که تخم مرغ رنگی یکی از شیرین ترین عیدی ها اون زمان بود.

در مهمانی ها نیز میوه های برگه شده و کشمش و بادام و گردو و تنقلات دیگر بساط پذیرایی صاحب خونه رو شامل می شد


ن : بهنام صادقی
ت : شنبه 1 اسفند 1394

قدیمترها چهار شنبه سوری در آهو رسم و رسومات جالبی وجود داشت

۱- اهالی روستا دور هم جمع می شدند و هر کسی برای خودش دکمه یا مهره ای می آورد

این مهره یا دکمه ها را توی یک کوزه آب می انداختند٬یک کودک کم سن و سال می اوردند٬ یه مهره به او میدادند٬بعد این مهره را تو دستش نگه می داشت تا به بگن آن مهره رو نشون بدهد

قبل از این که مهره رو نشان بده تا ببینن برای چه کسی هست یه شعری می خوندند

که این شعرها حکم فال رو برای اونها داشته(مثل فال حافظ گرفتن ما)

۲-فال گوش هم یکی دیگر از مراسم چهارشنبه سوری بود سر چهار راه می ایستادن و یه مورد یا یه نیتی رو توی ذهنشون می اوردن بعد منتظر می موندن تا کسی رد بشود ٬حرفی که عابران با هم رد و بدل می کردن جواب نیتشون بود.

۳-یکی دیگه از کارهاشون هم قاشق زنی بود که متاسفانه اطلاع زیادی در رابطه با این موضوع در دست نیست


ن : بهنام صادقی
ت : شنبه 1 اسفند 1394
آقای عابدین خان و یدالله خان و حاج علی شوفر شوفرهایی که در گذشته نه چندان دور نامی شناخته شده بودند محمد علی همتی آهویی فرزندکربلایی سلمانکه مسئولیت اداره حمام آهو را بعده داشتند که از مشاغل پر زحمت آن دوره بود . روحش شاد استاد محمود سلمانی. حجامت. را در آهو عهده دار بود.همولایتی های قدیمی با تیغش آشنایی دارند .. روحش شاد گرامی باد یاد و خاطره چهره ماندگار دیارمان آهو مشهدی رمضان همتی آهویی فردی معتمد و معتقد و امین مردم بودند همچنین در حل و فصل منازعات صاحب نظر بودند .. روحش شاد گرامیباد یاد و خاطره چهره ماندگار دیارمان آهو شادروان حاج قاسم سلیمانی تعزیه خوان . مداح اهل بیت. قاری قرآن . موذن. و از افراد خوشنام و خیر بودند .. روحش شاد درود بر کار آفرین دیارمان آهو آقای حسن احمدی ب
رئیس سازمان میراث فرهنگی. صنایع دستی و گردشگری در سه نامه جداگانه به استانداران تهران. مرکزی. و قزوین اسامی روستاهای منتخب طرح ضربتی تولید و اشتغال در این سه استان را به آنها ابلاغ کرد. در این نامه ها اسامی روستاهای جلیزجند. سنگان. و انجه به استاندار تهران.. روستاهای آهو وهزاوه به استاندار مرکزی... و روستاهای گازارخان و اندچ به استاندار قزوین ابلاغ شده اند
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)