تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
نصب بنر کردشگری و بوم گردی با نام روستایی عزیزمان در ورودی آهو
آنتن دهی همراه اول طی دی و بهمن ماه 95

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی ؛ عابد حقدادی مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی در آیین افتتاحیه این سالن گفت : در راستای جذب و حمایت از بخش خصوصی در زمینه فعالیت‌های ورزشی ایجاد زیرساخت و شرایط مناسب ضروری است. حقدادی افزود: واگذاری فعالیت های ورزشی به بخش خصوصی در برنامه های اداره کل قرار دارد که این مهم نیز مورد توجه می باشد مدیر کل ورزش وجوانان استان مرکزی اظهار کرد : بخش خصوصی به عنوان بازوان اجرایی در کنار هیاتهای ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان می تواند در تعالی ورزش استان و پرورش استعدادها نقش مستقیم و اثرگذاری را داشته باشد. حقدادی در ادامه بیان داشت : بخش خصوصی چه در حمایت از تیمها و هیاتهای ورزشی و چه در ساخت اماکن ورزشی می تواند دوران طلایی دیگری برای ورزش استان رقم بزند مراسم افتتاحیه این سالن با حضور حقدادی مدیرکل ورزش وجوانان استان ، محمدی معاون ورزشی اداره کل ، هاشمی حراست اداره کل ،امیری رئیس بدنسازی وپرورش اندام استان ، نان بده رئیس هیات همگانی استان وتنی چند از مسئولین استانی وشهرستان برگزارشد سالن ورزشی رویال پرو شهر اراک دارای 800متر زیر بنا امکانات ورزشی ودرمانی از جمله سالن مجهز بدنسازی ، سالن هوازی، استخر آب در مانی ، سونا با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده است
حدیث روز
المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛ دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست: يا برايش ذخيره مى‏ گردد، يا در دنيا برآورده مى‏ شود، يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.

به گزارش روابط عمومي اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان امروز شنبه 14 مرداد 96 نشست توجیهی اقامتگاه های بوم گردی برای دهیاران روستاهای هدف گردشگری استان مرکزی در محل اداره کل برگزار شد. سرپرست معاونت گردشگري در این نشست، گفت: روستاهاي هدف گردشگري پتانسيل ويژه استان در خصوص مقاصد گردشگري هستند از اين رو همكاري همه جانبه بين دهياران و اداره كل در خصوص اطلاع رساني به روستاييان از اهميت بسزايي برخوردار است زیرا این یک فرصت طلایی برای اشتغال آفرینی در روستاهاست.

سيد حسن حسيني گفت: اقامتگاه هاي بوم گردي را مي توان به عنوان تحول اسكان مسافر در گردشگري ناميد زیرا در اين اقامت گاه ها بجز هتلينگ، گردشگر با نوع معماري مقصد، آداب مهمان نوازي و غذا هاي محلي هر بخش از كشور آشنا مي شود. اين مزايا باعث شده تا با توجه به مدت زمان كمي كه از اجراي اين طرح مي گذرد، استقبال گسترده اي از اين اقامتگاه ها صورت پذيرد و بستر درآمد زايي براي روستاييان را فراهم آورد.

او ادامه داد: با توجه به تمام مزيت هاي ذکر شده روستا هاي هدف، آينده گردشگري استان را خواهند ساخت و مي توانند باعث جلوگيري كوچ روستاييان به شهر ها و كلانشهر ها شوند.اطلاع رساني به روستاييان سهم ويژه اي در روند بالفعل شدن پتانسيل هاي روستا هاي هدف دارد و وظيفه اين امر بدوش دهياران و اداره كل ميراث فرهنگي است.

گفتنی است در تمام روستاهای هدف گردشگری استان، بنرهای اطلاع رسانی در خصوص توضیح و تعریف اقامتگاه های بوم گردی نصب می شود.


ن : بهنام صادقی
ت : چهارشنبه 18 مرداد 1396
آقای عابدین خان و یدالله خان و حاج علی شوفر شوفرهایی که در گذشته نه چندان دور نامی شناخته شده بودند محمد علی همتی آهویی فرزندکربلایی سلمانکه مسئولیت اداره حمام آهو را بعده داشتند که از مشاغل پر زحمت آن دوره بود . روحش شاد استاد محمود سلمانی. حجامت. را در آهو عهده دار بود.همولایتی های قدیمی با تیغش آشنایی دارند .. روحش شاد گرامی باد یاد و خاطره چهره ماندگار دیارمان آهو مشهدی رمضان همتی آهویی فردی معتمد و معتقد و امین مردم بودند همچنین در حل و فصل منازعات صاحب نظر بودند .. روحش شاد گرامیباد یاد و خاطره چهره ماندگار دیارمان آهو شادروان حاج قاسم سلیمانی تعزیه خوان . مداح اهل بیت. قاری قرآن . موذن. و از افراد خوشنام و خیر بودند .. روحش شاد درود بر کار آفرین دیارمان آهو آقای حسن احمدی ب
رئیس سازمان میراث فرهنگی. صنایع دستی و گردشگری در سه نامه جداگانه به استانداران تهران. مرکزی. و قزوین اسامی روستاهای منتخب طرح ضربتی تولید و اشتغال در این سه استان را به آنها ابلاغ کرد. در این نامه ها اسامی روستاهای جلیزجند. سنگان. و انجه به استاندار تهران.. روستاهای آهو وهزاوه به استاندار مرکزی... و روستاهای گازارخان و اندچ به استاندار قزوین ابلاغ شده اند
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)